eu2020

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Kratek opis operacije

 



Zaposleni

Strokovni delavci

Z. št. Priimek in ime Izobrazba in delovno mesto
 1. BANKO Leon mag. prof. inkluzivne pedagogike – DSP, PB, NIS
 2. mag. BENKO Nuša prof. defektologije – DSP
 3. Benkovič Pintarič Silva prof. defektologije – NIS, DSP
 4. BOKAN Marjetka spec. pedagog – DSP
 5. Bregar Mirjam prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – SC, DSP
 6. BERDEN Jana mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – OVI, DSP
 7. ČERNI Katja prof. zgodovine in sociologije - JV
 8. FICKO Daniel dipl. ing. računalništva in informatike – OVI, NIS
 9. GRKINIČ Rok prof. razrednega pouka, spec. ped. dokvalifikacija – NIS, PB
 10. HAJDINJAK Anja dipl. vzgojiteljica predšolskih otrok – vzgojna skupina, DSP
 11. HAMLER Monika mag. prof. spec in rehabilitacijske pedagogike – OVI, DSP
 12. HAUKO Darinka spec. pedagog – NIS, OVI
 13. IVANČIČ Urška mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – NIS, DSP
 14. JAKIŠA Anamarie mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – NIS, DSP
 15. JANDL Ivana prof. defektologije – OVI
 16. JUTERŠNIK Jernej prof. športne vzgoje – NIS, PB
 17. KOLAR Janez dipl. men. in org. soc. dejavnosti – vzgojna skupina
 18. KOLAR Rozalija učiteljica predmetnega pouka – vzgojna skupina
 19. KOLARIČ Sandra mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike - DSP
 20. Könye Daša univ. dipl. psihologinja, spec. ped. dokvalifikacija – svetovalna delavka, DSP, SC, NIS
 21. KOUDILA Anja univ. dipl. pedagoginja - OVI
 22. kranjec Valerija mag. inkluzivne pedagogike – DSP, knjižnica, SC
 23. Kuhar Jana spec. pedagog – NIS, OVI
 24. KUHAR Sandra dipl. vzgojiteljica predšolskih otrok - PB
 25. KUMIN Laura prof. defektologije – DSP
 26. KUPLEN Simona mag. prof. inkluzivne pedagogike – PB, OVI
 27. LAZAREVIĆ Nina mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – NIS, DSP
 28. MARUŠIĆ DALIĆ Sunčica prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – NIS, DSP
 29. MATUŠ Valentina mag. prof. inkluzivne pedagogike – vzgojna skupina
 30. MIHOLIČ Barbara prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – DSP
 31. NEDOG Petra prof. defektologije – OVI, DSP
 32. mag. OVSENJAK Jožefa prof. pedagogike – svetovalna delavka, DSP
 33. PEČIČ Doris prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – DSP
 34. PRKIČ REŠETA Sanda prof. defektologije – DSP
 35. mag. ROVŠEK KUHARIČ Metka prof. socialne pedagogike – ravnateljica
 36. SAJOVIC Mateja prof. zgodovine in pedagogike, spec. ped. dokvalifikacija – NIS, PB, DSP
 37. Sarjaš Eva spec. pedagog – OVI, DSP
 38. SEČKAR Janja mag. prof,. spec. in rehabilitacijske pedagogike – DSP, OVI
 39. SLAVIC Tadeja prof. defektologije – NIS, DSP
 40. Stanko Jožefa spec. pedagog – OVI, NIS
 41. STARAŠINIČ Neva spec. pedagog – OVI
 42. SVETEC MARINIČ Ana mag. inkluzivne pedagogike – DSP
 43. TANACEK Tina mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – DSP
 44. TRATNJEK VUČKO Rebeka prof. defektologije – NIS, DSP
 45. VIČAR Maja dipl. slovenistka, abs. Inkluzivne pedagogike – DSP
 46. VLAJ Brina univ. dipl. psihologinja – SV, SD, DSP
 47. VOGRINČIČ Anja delovna terapevtka - OVI
 48. VOLK Anita prof. defektologije – DSP
 49. VRBANČIČ Jana univ. dipl. psihologinja – NIS, DSP
 50. Vučkič Zarja spec. pedagog – OVI
 51. VUČKO Maja dipl. vzg., def. dokvalifikacija – NIS, DSP
 52. ZADRAVEC Jasmina dipl. vzg., def. dokvalifikacija – PB, OVI
 53. ZADRAVEC Valentina mag. spec. in rehabilitacijske pedagogike – OVI, DSP
 54. ZAMUDA Anja mag. inkluzivne pedagogike – DSP
 55. Zanjko Helena mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – DSP
 56. ZVER Manica prof. defektologije – NIS, DSP
 57. Zver Vučko Teja spec. pedagog   in dipl. vzgojiteljica – OVI
 58. Živko-Rožman Andreja prof. defektologije – pom. ravnateljice, NIS

Tehnično administrativno osebje

Z. št. Priimek in ime Delovno mesto - naziv
 1. BALAŽIC Martin tajnik VIZ
 2. GOMBOC Anja spremljevalka gibalno oviranemu učencu
 3. GORČAN SAPAČ Staša varuhinja – negovalka
 4. GORZA Janez hišnik
 5. GRAH Matej varuh – negovalec
 6. Horvat Kristjan varuh – negovalec
 7. HORVAT Sonja kuharica
 8. HORVAT Tina čistilka
 9. Horvat Zdenka čistilka
 10. KOČAR Anna varuhinja - negovalka
 11. KOČAR Karel hišnik, šofer
 12. koudila Anja varuhinja – negovalka
 13. KUHAR Sandra spremljevalka gibalno ovirani učenci
 14. LENARČIČ Tatjana varuhinja – negovalka
 15. MikelJ Andreja računovodja
 16. PERDIGAL Renata varuhinja – negovalka
 17. PESTNER Ksenija spremljevalka gibalno ovirani učenki
 18. RAŠČAN Sonja varuhinja – negovalka
 19. ŠKERGET Monika varuhinja – negovalka
 20. VOGRINČIČ Anja varuhinja – negovalka
 21. ZADRAVEC Janja spremljevalka gibalno ovirani učenki
 22. ZVER Vito varuh – negovalec

ZAPOSLENI PREKO JAVNIH DEL

Z. št. Priimek in ime Delovno mesto - naziv
1. KRIŽE Renata javna dela
2. KÜPLEN Helena javna dela
3. LENDVAJ Jana javna dela
logo_osivms

Osnovna šola IV Murska Sobota
Trstenjakova 71
9000 Murska Sobota
T +386 02 522 30 80
E o4ms@guest.arnes.si

Št. TR: 01280-6030690345 || donacije - sklic 99

logo_scp_pomurje
logo_eko_sola
sis