eu2020

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Kratek opis operacije

 



Zaposleni

Strokovni delavci

Z. št. Priimek in ime Izobrazba in delovno mesto
 1. BANKO Leon prof. slov. jezika – DSP, PB
 2. mag. BENKO Nuša prof. defektologije – DSP
 3. Benkovič Pintarič Silva prof. defektologije – NIS, DSP
 4. BOKAN Marjetka spec. pedagog – DSP
 5. Bregar Mirjam prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – SC, DSP
 6. ČERNELA Jana abs. spec. in rehabilitacijske pedagogike – OVI, DSP
 7. FICKO Daniel dipl. ing. računalništva in informatike - OVI, NIS
 8. GRKINIČ Rok prof. razrednega pouka, spec. ped. dokvalifikacija – NIS, PB
 9. HAMLER Monika mag. prof. spec in rehabilitacijske pedagogike – OVI, DSP
 10. HAUKO Darinka spec. pedagog – NIS, OVI
 11. IVANČIČ Urška mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – OVI, DSP
 12. JAKIŠA Anamarie mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike - NIS, DSP
 13. JANDL Ivana prof. defektologije – OVI
 14. JUTERŠNIK Jernej prof. športne vzgoje – NIS, PB
 15. KOLAR Janez dipl. men. in org. soc. dejavnosti – vzgojna skupina DD
 16. KOLAR Rozalija učiteljica predmetnega pouka – vzgojna skupina DD
 17. KOLARIČ Sandra mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike - DSP
 18. Könye Daša univ. dipl. psihologinja – svetovalna delavka, DSP, SC
 19. Kuhar Jana spec. pedagog – NIS, OVI
  1. 20.
KUHAR Sandra dipl. vzgojiteljica – NIS, PB
 21. KUMIN Laura prof. defektologije – DSP
 22. KUPLEN Simona mag. prof. inkluzivne pedagogike – PB, OVI
 23. LAZAREVIĆ Nina mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – OVI, DSP
 24. MIHOLIČ Barbara prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – DSP
 25. MURŠEC Dušanka spec. pedagog – NIS
 26. NEDOG Petra prof. defektologije – OVI, DSP
 27. mag. OVSENJAK Jožica prof. pedagogike – svetovalna delavka, DSP
 28. PEČIČ Doris prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike – DSP
 29. PRKIČ REŠETA Sanda prof. defektologije - DSP
 30. mag. ROVŠEK KUHARIČ Metka prof. socialne pedagogike – ravnateljica
 31. SAJOVIC Mateja prof. zgodovine in pedagogike, spec. ped. dokvalifikacija – NIS, PB, DSP
 32. Sarjaš Eva spec. pedagog – OVI, DSP
 33. SEČKAR Janja abs. spec. in rehabilitacijske pedagogike – DSP, OVI
 34. SLAVIC Tadeja prof. defektologije – NIS, DSP
 35. Stanko Jožica spec. pedagog – OVI, NIS
 36. STARAŠINIČ Neva spec. pedagog – OVI
 37. TANACEK Tina mag. prof. spec. in rehabilitacijske pedagogike - DSP
 38. TRATNJEK VUČKO Rebeka prof. defektologije – NIS, DSP
 39. VLAJ Brina univ. dipl. psihologinja – SV, SD, DSP
 40. VOLK Anita prof. defektologije – DSP
 41. Vučkič Zarja spec. pedagog – OVI
 42. VUČKO Maja dipl. vzg., def. dokvalifikacija – NIS, DSP
 43. VUKAN Natalija dipl. filozofinja, bibliotekarstvo – SOU, knjižničarka
 44. ZADRAVEC Jasmina dipl. vzg., def. dokvalifikacija – PB, OVI
 45. ZADRAVEC Valentina abs. spec. in rehabilitacijske pedagogike – OVI, DSP
 46. ZVER Manica prof. defektologije – NIS, DSP
 47. Zver Vučko Teja spec. pedagog in dipl. vzgojiteljica – OVI
 48. Živko-Rožman Andreja prof. defektologije – pom. ravnateljice, NIS

Tehnično administrativno osebje

Z. št. Priimek in ime Delovno mesto - naziv
 1. BALAŽIC Martin tajnik VIZ
 2. GOBAR Andrej nočni varnostnik – vzgojna skupina
 3. GOMBOC Anja spremljevalka gibalno oviranemu učencu
 4. GORČAN SAPAČ Staša varuhinja - negovalka

 5.

GORZA Janez hišnik
 6. GRAH Matej varuh-negovalec
 7. Horvat Kristjan varuh-negovalec
 8. HORVAT Sonja kuharica
 9. HORVAT TINA čistilka
 10. Horvat Zdenka čistilka
 11. KOČAR Karel hišnik, šofer
 12. koudila Anja varuhinja – negovalka
 13. LENARČIČ Tatjana varuhinja – negovalka
 14. MikelJ Andreja računovodja
 15. PERDIGAL Renata varuhinja – negovalka
 16. PESTNER Ksenija spremljevalka gibalno oviranemu učencu
 17. RAŠČAN Sonja varuhinja – negovalka
 18. ŠKERGET Monika varuhinja - negovalka
 19. virag Dragica čistilka – vzgojna skupina
 20. ZADRAVEC Janja spremljevalka gibalno ovirani učenki
 21. ZVER Vito varuh - negovalec

ZAPOSLENI PREKO JAVNIH DEL

Z. št. Priimek in ime Delovno mesto - naziv
1. KONATAR Brankica javna dela
2. TOTIĆ Tea javna dela
3. ZEMLJIČ Damir javna dela
logo_osivms

Osnovna šola IV Murska Sobota
Trstenjakova 71
9000 Murska Sobota
T +386 02 522 30 80
E o4ms@guest.arnes.si

Št. TR: 01280-6030690345 || donacije - sklic 99

logo_scp_pomurje
logo_eko_sola
sis