eu2020

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Kratek opis operacije

 Podarimo srečo 2020 - *POMOČ DRUŽINAM V STISKI*

Spoštovani!
 
Smo Osnovna šola IV Murska Sobota, šola s prilagojenim programom. Vsako leto prirejamo dobrodelno prireditev Podarimo srečo in z zbranimi sredstvi na različne načine pomagamo našim učencem. Tokrat žal ne moremo izvesti dogodka kot običajno, ampak kljub temu želimo tudi letos deliti srečo med soljudi.
 
Našo šolo obiskujejo učenci s posebnimi potrebami. Mnogi se srečujejo še z drugimi, tudi socialno-ekonomskimi ovirami. Nekatere naše družine težko poskrbijo za osnovne potrebe, za živila. Po svojih zmožnostih jim skušamo pri tem pomagati. Tudi Karitas je našim učencem letos že priskočil na pomoč, a pomoči potrebnih družin je še veliko.
 
Nekatere družine so se sedaj zaradi epidemije znašle v še večji stiski. V teh prazničnih časih jim želimo pomagati in vsaj malo olajšati te težke čase ter pričarati nasmeh na obraze naših učencev.
 
Zbrana sredstva s Podarimo srečo bi letos tako namenili predvsem za pomoč nekaterim družinam naših učencev, za nakup darilnih kartic za trgovino, s katerimi bi si lahko nakupili osnovna živila in higienske pripomočke.
 
V kolikor se odločite pomagati tudi vi, nam denarne prispevke lahko nakažete na TRR šole, št. 01280-6030690345, referenca: 00 9002 in namen plačila: Donacija – Podarimo srečo. Davčna številka je 10286179. Lahko pa tudi sami kupite darilni bon v trgovini z živili in ga pošljete na naslov šole. Za več informacij smo vam na voljo na 02 522 30 85.
Podarimo sreco 2020
 
Tone Pavček je zapisal »… Na svetu si, da sam si sonce in da odganjaš – sence.«.
Pomagajte nam deliti srečo in odganjati sence.
 
                   Starši, učenci in zaposleni
              Osnovne šole IV Murska Sobota
 
                                                 Predsednik Sveta staršev:
                                                             Marjan Škalič
 
                                                                                                        Ravnateljica:
                                                                                          mag. Metka Rovšek Kuharič
Priponke:
DatotekaVelikost datoteke
Prenesi to datoteko (Podarimo_sreco_2020.pdf)Podarimo_sreco_2020.pdf315 kB
logo_osivms

Osnovna šola IV Murska Sobota
Trstenjakova 71
9000 Murska Sobota
T +386 02 522 30 80
E o4ms@guest.arnes.si

Št. TR: 01280-6030690345 || donacije - sklic 99

logo_scp_pomurje
logo_eko_sola
sis